Pilsoņi (suverēnā vara) ir īpašnieki - kuri pilnvaro savus pārstāvjus, pilnvarniekus, proti, amatpersonas, kurām ir pienākums noskaidrot īpašnieku viedokli.
 
Biedrība “Atvērtās Pārvaldības Partnerība Latvijā” - Dialogam starp pilsoņiem un valdību!
 
Biedrību 2013.gada 18.decembrī dibināja 16 fiziskas personas (LR pilsoņi), kā atsevišķu, neatkarīgu sabiedrisku iniciatīvu, ar mērķi skaidrot starpvalstu līgumā paredzētos pasākumus, kurus var izmanot Latvijas pilsoņi sava stāvokļa uzlabošanai un ietekmēt norises valstī. Biedrību reģistrā 2014.gada 3.janvārī
 
Biedrības mērķis ir izglītot sabiedrību valsts pārvaldes un ekonomikas jautājumos saistībā ar Latvijas Atvērtās Pārvaldības plānu kopš 2011.gada, kad Latvija pievienojās staptautiskai iniciatīvai Atvērtās pārvaldības partnerība, Open Government Partnership (OGP).
 
1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.
2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.
3. Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale.
4. Valsts valoda Latvijas Republikā ir latviešu valoda. Latvijas karogs ir sarkans ar baltu svītru.
 
Pamatlikumā noteikts, ka tautas pienākums ir aizstāvēt savu suverenitāti, tostarp, ar pilsoniskiem līdzekļiem. Tāpēc, pildot pamatlikuma pienākumu, domubiedru grupa ir pulcējusies, lai apkopotu ieteikumus, kā Satversmes ietvaros rūpēties par sevi, savu ģimeni, savu valsti un kā lietot starptautisko līgumu sniegtās iespējas Latvijas labā. 

 
Reģistrācijas nr.40008218958.
AS Swedbank, konts: LV03HABA0551037807071.
Adrese: Rīga, Graudu iela 68a, LV-1058.
Tālrunis: +371 20732777 
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
 
Twitter - OpenGovLatvia
Telegram - OpenGovLatvia
Facebook - AtvertaParvaldibaLatvija 
 
Biedrības finansējums veidojas no pašu biedru iemaksām. 
Valdes pārstāvis - Andrējs Krūmiņš.
Padomes priekšsēdētājs - Ivars Redisons.