Veicam pētījumu par dažādu jautājumu aktualitāti - cik ļoti cilvēkiem ir nepieciešamas zināšanas par konkrētiem, specifiskiem jautājumiem. Aicinām piedalīties aptaujā un sniegt savu vērtējumu par minētām situācijām, lai varam aktualizēt sabiedrībai svarīgus jautājumus. 
 
Jūsu dati tiks izmantoti datu analīzei apkopotā veidā.
 
 
 
Biedrība “Atvērtās Pārvaldības Partnerība Latvijā”
 
 
 
 
Novērtē valsts pārvaldes darbiniekus: Mazinām birokrātisko slogu valstī kopā! 
 
 
Valsts pārvalde – tie ir cilvēki, kuri nodrošina iedzīvotājiem svarīgus pakalpojumus un grib palīdzēt uzlabot Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Daudzi ir atsaucīgi, pozitīvi noskaņoti un ar lielisku attieksmi apkalpo iedzīvotājus. Šie darbinieki ir pelnījuši, ka pasakām viņiem PALDIES! Tādēļ aicinām Latvijas iedzīvotājus novērtēt valsts labākos pārvaldes darbiniekus un nominēt viņus Klientu apkalpošanas goda balvai.
Valsts kanceleja #LabaServisaKustība iniciatīvu aizsāka 2015.gadā, lai uzlabotu valsts pārvaldes iestāžu darbu un attīstītu uz klientu orientētu kultūru. Līdz ar šo kustību ir iedibināta arī “Klientu apkalpošanas goda balva”. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, kurus noskaidro iedzīvotāju balsojumā. Mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos!
 Par Tautas balsošanas likumu var parakstīties internetā Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv
 
Centrālā Vēlēšanu Komisija 2018.gada 18.septembrī reģistrēja atkārtotu parakstu vākšanu līdz 2019.gada 18.septembrim - atcelt ierobežojumus tautas tiesībām (atcelt 2012. gada gozījumus likumā "Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu"). Parakstītiet var klātienē pašvaldību izpilddirekcijās/pagastu pārvaldēs pie notāriem un internetā - Latvija.lv
 
 
 
 
Aicinām ikvienu pilsoni izmantot savas tiesības un iesaistīties - izplatīt ziņu līdzcilvēkiem par iespēju parakstīties un ietekmēt notiekošo Latvijā.
 
Centrālā vēlēšanu komisija reģistrē parakstu vākšanu par 2012.gada 8.novembra likuma grozījumu atcelšanai
 

Nosaukums: Likums par 2012. gada 8. novembra likuma "Grozījumi likumā "Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu"" atcelšanu

Iniciatīvas numurs: 20180918-063

Iniciatīvas grupa: Biedrība "Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā"

Iesniegts: 2018.gada 31.augustā

Statuss: Reģistrēts parakstu vākšanai Centrālajā vēlēšanu komisijā 2018.gada 18.septembrī, lēmums Nr.63lēmums Nr.69.

Parakstu vākšana sākas: 2018.gada 20.septembris

Parakstu vākšanas beidzas: 2019.gada 19.septembris

Nepieciešamais parakstu skaits: 155224

Paraksta apliecināšana: 

1) parakstīšanās vietas pašvaldībās

2) zvērināti notāri

3) parakstu vākšanas e-pakalpojums www.Latvija.lv *

Apliecināto parakstu iesniegšanas un iesūtīšanas adrese: Skolas iela 11-604 (viesnīca "Laine"), 6.st. Rīga, LV-1010

Iniciatīvas grupas kontakti: tālr. 20732777, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Valsts reģionālās attīstības aģentūra un Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde informē, ka portāla darbība var būt periodiski traucēta. Ja parakstīšanās e-pakalpojuma izpildes gaitā saņemat kļūdas paziņojumu, lūdzam atgriezties pakalpojuma pirmajā solī un uzsākt atkārtotu pakalpojuma izpildi!

 

© Centrālā vēlēšanu komisija Tālrunis: +371 67322688 Fakss: +371 67325251 e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.